Филтри -

Градежни машини GALIZIA од Европа

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини GALIZIA: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови мини кран GALIZIA GF 30 нови мини кран GALIZIA GF 30
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Носивост 3000 кг
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Носивост 60000 кг
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови мини кран GALIZIA G 35 нови мини кран GALIZIA G 35
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Носивост 3500 кг
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
нови мини кран GALIZIA GF 25 нови мини кран GALIZIA GF 25 нови мини кран GALIZIA GF 25
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Носивост 2500 кг
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
нови мини кран GALIZIA G 20 нови мини кран GALIZIA G 20
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Капацитет на крајот на стрелата 20 т
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 8 м
Година 2020 Километража Сила
Италија, San Paolo BS
автодигалка GALIZIA GF 600 автодигалка GALIZIA GF 600 автодигалка GALIZIA GF 600
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 60000 кг
Година 2020 Километража Сила
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка GALIZIA GF 70 нови автодигалка GALIZIA GF 70 нови автодигалка GALIZIA GF 70
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 7000 кг
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 18000 кг
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
нови автодигалка GALIZIA GF300
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 30000 кг
Година Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се