Филтри -

Градежни машини Furukawa од Германија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Градежни машини Furukawa од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.800 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража 1868 м/ч Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража 6128 м/ч Сила
Германија, Brimingen
мини кран Furukawa UR254CA
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини кран
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Натоварувач со тркала
Година 2003 Километража 9000 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1999 Километража 10900 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Багер гасеничар
Година 2000 Километража 9455 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Багер за манипулација на материјали
Година 2001 Километража 11634 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2000 Километража 19421 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Багер на тркала
Година 1996 Километража 11231 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
23.681 € Со вклучен ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1999 Километража 17144 м/ч Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
9.200 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 1
Година 1995 Километража 17421 м/ч Сила
Германија, Trier
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се