Филтри -

Градежни машини Furukawa од Европа

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

41 огласа: Градежни машини Furukawa

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2011 Километража 13100 м/ч Сила
Германија, Gierstädt
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Натоварувач со тркала
Година 2003 Километража 9000 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2006 Километража 7939 м/ч Сила
Шпанија, Alcalá de Guadaíra
Контактирајте го продавачот
119.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година Километража 4363 м/ч Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
245.000 US$ EUR ≈ 225.000 €
Машина за дупчење
Година 2020 Километража 5950 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1999 Километража 10900 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
28.800 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража 1875 м/ч Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2000 Километража 19421 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Багер за манипулација на материјали
Година 2001 Километража 11634 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Багер гасеничар
Година 2000 Километража 9455 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Багер на тркала
Година 1996 Километража 11231 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
19.160 € PLN 82.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2003 Километража Сила
Полска, Poznań
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1996 Километража 8500 м/ч Сила
Холандија, Harskamp
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2006 Километража 7939 м/ч Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
195.000 €
Машина за дупчење
Година 2014 Километража 6147 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
мини кран Furukawa UR254C
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини кран
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година Километража Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Шпанија
натоварувач со тркала Furukawa FL 140 за делови натоварувач со тркала Furukawa FL 140 за делови натоварувач со тркала Furukawa FL 140 за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Шпанија
машина за дупчење Furukawa HCR 910 DS
1
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 7300 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
260.000 US$ EUR ≈ 238.800 €
Машина за дупчење
Година 2022 Километража 1700 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
200.000 US$ EUR ≈ 183.700 €
Машина за дупчење
Година 2019 Километража 4981 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи