Филтри -

Градежни машини Furukawa

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

42 огласа: Градежни машини Furukawa

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.800 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража 1875 м/ч Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2001 Километража 12249 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
мини кран Furukawa Unic URW295C
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Висина на подигање 8.6 м Дофат на стрела 9 м Носивост 2800 кг
Година 2001 Километража 2350 м/ч Сила
Украина, Odessa
пневматски чекан Furukawa Demoledor 90 libras
1
Контактирајте го продавачот
480,30 € COP 2.000.000 COP
Пневматски чекан
Година Километража Сила
Колумбија, Cali
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.070 €
Мини багер
Година 1998 Километража Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 09/2003 Километража 6800 м/ч Сила
Бугарија, Равно поле
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1996 Километража Сила
Германија, Plaidt
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Натоварувач со тркала
Година 2003 Километража 9000 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
9.950 €
Багер гасеничар
Година 1996 Километража 8500 м/ч Сила
Холандија, Harskamp
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража 6128 м/ч Сила
Германија, Brimingen
Контактирајте го продавачот
245.000 US$ EUR ≈ 225.900 €
Машина за дупчење
Година 2020 Километража 5950 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Машина за дупчење
Година 1998 Километража 3719 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1999 Километража 10900 м/ч Сила
Германија, Lemgo
багер гасеничар Furukawa 640 багер гасеничар Furukawa 640
2
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија, Satu Mare
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2006 Километража 7939 м/ч Сила
Шпанија, Alcalá de Guadaíra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2000 Километража 19421 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Багер за манипулација на материјали
Година 2001 Километража 11634 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Багер гасеничар
Година 2000 Километража 9455 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Багер на тркала
Година 1996 Километража 11231 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
195.000 €
Машина за дупчење
Година 2014 Километража 2700 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Машина за дупчење
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година Километража Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2013 Километража 5171 м/ч Сила
Јапонија
машина за дупчење Furukawa HCR 910 DS
1
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 7300 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
260.000 US$ EUR ≈ 239.800 €
Машина за дупчење
Година 2022 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се