Филтри -

Градежни машини Fuchs од Украина

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини Fuchs од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
116.200 € Без ДДВ
Багер за манипулација на материјали
Година 2015 Километража 7180 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Багер за манипулација на материјали
Година 1994 Километража Сила
Украина, Kalush
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
197.450 € Со вклучен ДДВ
Багер за манипулација на материјали
Година 2019 Километража 2687 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
82.500 € Без ДДВ
Багер за манипулација на материјали
Висина на подигање 13 м
Година 1998 Километража Сила
Украина, Одесская обл
багер за манипулација на материјали Fuchs MHL 350
1
Контактирајте го продавачот
Багер за манипулација на материјали
Евро Euro 3 Висина на подигање 15 м Дофат на стрела 15 м Носивост 150 кг
Година 05/1996 Километража 12255 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се