Филтри -

Градежни машини Fuchs од Литванија

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

2 огласа: Градежни машини Fuchs од Литванија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Багер за манипулација на материјали
Година 2008 Километража Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Багер за манипулација на материјали
Година 12/2013 Километража 11800 км Сила
Литванија, Vilnius

Други марки во делот "Градежни машини од Литванија"

Контактирајте го продавачот
аукција 9.300 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2002 Километража 11059 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
аукција 8.850 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2006 Километража 20322 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
аукција 13.200 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2007 Километража 6320 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
аукција 13.650 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 22363 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
аукција 9.750 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 15064 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 20.550 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2004 Километража 23184 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
аукција 13.950 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
аукција 4.100 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
аукција 6.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2008 Километража Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
аукција 9.600 € Без ДДВ
Булдожер
Година 1997 Километража 17814 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
аукција 7.200 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 10908 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
аукција 9.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2018 Километража 4916 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 10245 м/ч Сила
Литванија, Mažeikiai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за положување цевки
Година 1978 Километража Сила
Литванија, Mažeikiai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 8680 м/ч Сила
Литванија, Mažeikiai
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2000 Сила Евро
Литванија, Mažeikiai
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1982 Километража 15427 м/ч Сила
Литванија, Mažeikiai
багер гасеничар Hyundai Robex 140LC-7A багер гасеничар Hyundai Robex 140LC-7A
2
Контактирајте го продавачот
27.512 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 3052 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
77.000 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2024 Километража Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
78.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2022 Километража 100 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 28 м
Година 02/1984 Километража 25000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
54.900 €
Пумпа за бетон
Година 05/2006 Километража 321000 км Сила
Литванија, Ilgakiemis
Контактирајте го продавачот
54.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 05/2006 Километража 321000 км Сила
Литванија, Ilgakiemis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи