Филтри -

Градежни машини Fuchs од Холандија

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

29 огласа: Градежни машини Fuchs од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Багер за манипулација на материјали
Година 2007 Километража 12459 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
72.500 €
Багер за манипулација на материјали
Година 2012 Километража 16500 м/ч Сила
Холандија, Nunspeet
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Багер за манипулација на материјали
Година 2001 Километража 22000 м/ч Сила
Холандија, Noorwegenweg 6 Hardenberg 7772 Tb, Nederland
Контактирајте го продавачот
114.500 €
Багер за манипулација на материјали
Година 2016 Километража 10200 м/ч Сила
Холандија, Hardenberg
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Висина на подигање 2.5 м Носивост 1000 кг
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Lunteren
Контактирајте го продавачот
62.500 €
Багер за манипулација на материјали
Носивост 4900 кг
Година 2010 Километража 20914 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година Километража Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година Километража Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
68.500 €
Багер за манипулација на материјали
Година 2008 Километража 14769 м/ч Сила
Холандија, Cuijk
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Автодигалка
Носивост 500 кг
Година 1999 Километража 8264 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Дофат на стрела 16 м
Година 2017 Километража 9630 м/ч Сила
Холандија, Heeten
Контактирајте го продавачот
59.500 €
Багер за манипулација на материјали
Година 2009 Километража 19602 м/ч Сила
Холандија, Nunspeet
Контактирајте го продавачот
87.500 €
Багер за манипулација на материјали
Година 2014 Километража 11319 м/ч Сила
Холандија, Nunspeet
багер за манипулација на материјали Fuchs MHL350F
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2019 Километража 8000 м/ч Сила
Холандија, Nunspeet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Дофат на стрела 18 м
Година 2008 Километража 18200 м/ч Сила
Холандија, Nunspeet
багер за манипулација на материјали Fuchs MHL 320 (For parts) за делови багер за манипулација на материјали Fuchs MHL 320 (For parts) за делови багер за манипулација на материјали Fuchs MHL 320 (For parts) за делови
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година Километража Сила
Холандија, Goor
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Багер за манипулација на материјали
Година 2002 Километража 10023 м/ч Сила
Холандија, Culemborg
Контактирајте го продавачот
94.500 €
Багер за манипулација на материјали
Година 2015 Километража 7183 м/ч Сила
Холандија, Nunspeet
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Багер за манипулација на материјали
Година 2014 Километража 7827 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
107.500 € Без ДДВ
Багер за манипулација на материјали
Година 2014 Километража 8137 м/ч Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2006 Километража 13565 м/ч Сила
Холандија, Heeten
Контактирајте го продавачот
57.500 €
Багер за манипулација на материјали
Година Километража Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Багер за манипулација на материјали
Година 2008 Километража 8200 м/ч Сила
Холандија, Noorwegenweg 6 Hardenberg 7772 Tb, Nederland
Контактирајте го продавачот
62.500 € Без ДДВ
Багер за манипулација на материјали
Година Километража 18213 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Носивост 23000 кг
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Heeten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се