Филтри -

Градежни машини Ford од Турција

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Градежни машини Ford од Турција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 5000 км Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
98.950 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 177238 км Сила
Турција, Ankara
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион-мешалка IMER-L&T  на шасија Ford 2017 2018 2021 2022 MODEL 4142 FORD CARGO CONCRETE MİXER 12 M3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 30 кг
Година 06/2017 Километража 100000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
82.570 € TRY 2.775.000 TRY
Камион-мешалка
Година 2015 Километража 116000 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
99.970 € TRY 3.360.000 TRY
Камион-мешалка
Година 2018 Километража 73000 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 01/2012 Километража 346000 км Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
65.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 64304 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
63.950 €
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 01/2011 Километража 362000 км Сила
Турција, İstanbul
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се