Филтри -

Градежни машини Ford од Полска

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

4 огласа: Градежни машини Ford од Полска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел E140TJV Висина на подигање 12.4 м Дофат на стрела 8.5 м Носивост 220 кг
Година 2009 Километража 356250 км Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
20.060 € PLN 85.500 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 1123 кг
Година 2016 Километража 189000 км Сила
Полска, Michałów
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2023 Километража 240 км Сила
Полска, Kielce
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2023 Километража 240 км Сила
Полска, Kielce

Other makes in the section "Градежни машини од Полска"

Контактирајте го продавачот
80.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2018 Километража 360 м/ч Сила
Полска, Wyszków
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел TB 220 Palfinger Wumag Висина на подигање 22 м Дофат на стрела 14 м
Година 2007 Километража 46000 км Сила
Полска, Łódź
Контактирајте го продавачот
50.410 € PLN 214.900 PLN
Валјак за асфалт
Година 2018 Километража 690 м/ч Сила
Полска, Kasinka Mała
Контактирајте го продавачот
36.340 € PLN 154.900 PLN
Мини багер
Година 2019 Километража 2450 м/ч Сила
Полска, Kasinka Mała
Контактирајте го продавачот
31.640 € PLN 134.900 PLN
Валјак за асфалт
Година 2008 Километража 4000 м/ч Сила
Полска, Kasinka Mała
Контактирајте го продавачот
39.850 € PLN 169.900 PLN
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 1280 м/ч Сила
Полска, Kasinka Mała
Контактирајте го продавачот
37.510 € PLN 159.900 PLN
Валјак за асфалт
Година 2007 Километража 2600 м/ч Сила
Полска, Kasinka Mała
Контактирајте го продавачот
32.820 € PLN 139.900 PLN
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 700 м/ч Сила
Полска, Kasinka Mała
пумпа за бетон Cifa 32  на шасија Mercedes-Benz Arocs 4143 8x4 Cifa 32m+9m3, TOP, new pipeline пумпа за бетон Cifa 32  на шасија Mercedes-Benz Arocs 4143 8x4 Cifa 32m+9m3, TOP, new pipeline
2
Контактирајте го продавачот
189.800 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 11/2016 Километража 178000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
128.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 06/2006 Километража 273000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
314.500 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 02/2024 Километража 1200 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
68.500 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 10/2007 Километража 305000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
128.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 06/2006 Километража 273000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 11/2004 Километража 298000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
46.800 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 10/2002 Километража 364000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
68.700 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 11/2006 Километража 233000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
69.800 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 10/2007 Километража 305000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
34.800 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 100 кг
Година 09/2007 Километража 319800 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел WT 350 Висина на подигање 35 м Дофат на стрела 29 м
Година 2008 Километража Сила
Полска, Łódź
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Скеле
Година Километража Сила
Полска, Olenica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Скеле
Година 03/2022 Километража Сила
Полска, Cieśle
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи