Филтри -

Градежни машини Ford од Европа

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

22 огласа: Градежни машини Ford

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Носивост 12738 кг
Година 2021 Километража Сила
Шпанија, Almeria
Контактирајте го продавачот
43.750 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6
Година 01/2023 Километража 41 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 1990 Километража 9110 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
65.300 € PLN 299.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел Eurosfilo Дофат на стрела 11 м Носивост 250 кг
Година 2022 Километража 50 км Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
аукција 1.684 € SEK 20.000 SEK
Багер на тркала
Година 1974 Километража 6447 м/ч Сила
Шведска, Villands Vånga
Контактирајте го продавачот
65.300 € PLN 299.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел Model Eurosfilo 17/2/9 (11) HQ Дофат на стрела 11 м Носивост 250 кг
Година 2022 Километража 27 км Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Возило со дигалка со корпа
Модел E140 Носивост 200 кг
Година 2013 Километража 98710 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 01/1980 Километража 419000 км Сила
Полска, Dyminy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 45343 км Сила
Шпанија, Amposta
возило со дигалка со корпа Ford Self-driving Work machine DA21 lifting platform возило со дигалка со корпа Ford Self-driving Work machine DA21 lifting platform возило со дигалка со корпа Ford Self-driving Work machine DA21 lifting platform
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година Километража Сила
Германија, 10318
Контактирајте го продавачот
42.900 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 51 км Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
65.300 € PLN 299.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел NEW Eurosfilo 17/2/9 (11) HQ Дофат на стрела 11 м Носивост 250 кг
Година 04/2022 Километража 34 км Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
аукција 4.024 € DKK 30.000 DKK
Мини натоварувач
Година 1999 Километража Сила
Данска, Sjælland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година Километража Сила
Литванија, Taurage
возило со дигалка со корпа Ford Ranger Single Cab XL3.2  /NEWEUROSKY16-2-6-7-5 возило со дигалка со корпа Ford Ranger Single Cab XL3.2  /NEWEUROSKY16-2-6-7-5 возило со дигалка со корпа Ford Ranger Single Cab XL3.2  /NEWEUROSKY16-2-6-7-5
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
67.000 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2022 Километража Сила
Италија, Roma
возило со дигалка со корпа Ford NEWEUROSKY14-2-6-2-7-6 возило со дигалка со корпа Ford NEWEUROSKY14-2-6-2-7-6 возило со дигалка со корпа Ford NEWEUROSKY14-2-6-2-7-6
3
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2022 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Носивост 16565 кг
Година 2021 Километража Сила
Шпанија, Almeria
Контактирајте го продавачот
10.890 € PLN 50.000 PLN
Автодигалка
Модел DS-0101K
Година 1989 Километража 350000 км Сила
Полска, brzesko
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Романија, Borș
багер-натоварувач Ford 655C багер-натоварувач Ford 655C багер-натоварувач Ford 655C
3
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 1992 Километража 3800 м/ч Сила
Романија, Bihor
багер-натоварувач Ford 655D багер-натоварувач Ford 655D багер-натоварувач Ford 655D
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2000 Километража Сила
Шпанија, Benavente
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се