Филтри -

Градежни машини Ford

Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

52 огласа: Градежни машини Ford

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел E140TJV Висина на подигање 12.4 м Дофат на стрела 8.5 м Носивост 220 кг
Година 2009 Километража 356250 км Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
109.800 € Со вклучен ДДВ
Мешалка за бетон
Година 2020 Километража 49600 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 1195 кг
Година 1980 Километража 28693 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
аукција аукција
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 5000 км Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
41.900 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел France Elevateur Type: Topy 11
Година 2024 Километража 51 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Носивост 16565 кг
Година 2021 Километража Сила
Шпанија, Almería
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Носивост 12738 кг
Година 2021 Километража Сила
Шпанија, Almería
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 22.610 €
Прскалка за битуменска емулзија
Година 1994 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 2009 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 4.400 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 1991 Километража Сила
Литванија, Telšiai
Контактирајте го продавачот
98.950 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 177238 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
аукција 3.354 € DKK 25.000 DKK
Натоварувач со тркала
Година 1980 Километража 6168 м/ч Сила
Данска, Sønderjylland
камион-мешалка IMER-L&T  на шасија Ford 2017 2018 2021 2022 MODEL 4142 FORD CARGO CONCRETE MİXER 12 M3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 30 кг
Година 06/2017 Километража 100000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
43.750 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел Topy 11
Година 2024 Километража 41 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 430 кг
Година 2013 Километража 133648 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење со кран
Година 1989 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
нови пумпа за бетон Ford 4142M BST 52
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион-мешалка IMER Group  на шасија Ford Trucks 3542M
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови пумпа за бетон Ford 4142M BST 43
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион-мешалка Ford Trucks 4142M
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Носивост 26000 кг
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион-мешалка Ford 4142M
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Носивост 26000 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови пумпа за бетон Betonstar BST 37  на шасија Ford 3542M
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион-мешалка Ford CARGO 3430 D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
ново возило со дигалка со корпа Ford Ranger  XL3.2 ново возило со дигалка со корпа Ford Ranger  XL3.2 ново возило со дигалка со корпа Ford Ranger  XL3.2
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Возило со дигалка со корпа
Модел NEWEUROSKY14-2-6-2-7-6 Дофат на стрела 7.6 м Носивост 250 кг
Година 2022 Километража Сила
Италија, Rome
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Претплати се