Филтри -

Градежни машини Fiori од Италија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини Fiori од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Камион-мешалка
Година 2002 Километража 4600 м/ч Сила
Италија, Rome
камион-мешалка Fiori 3500 камион-мешалка Fiori 3500
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Италија, Tortolì
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Италија, Rome
камион-мешалка Fiori AIRONE камион-мешалка Fiori AIRONE камион-мешалка Fiori AIRONE
3
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Камион-мешалка
Година 1986 Километража 3500 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Камион-мешалка
Година 1989 Километража 5164 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 1995 Километража 3800 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2022 Километража 3 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2022 Километража 3 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се