Филтри -

Градежни машини Fiat-Kobelco од Романија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

7 огласа: Градежни машини Fiat-Kobelco од Романија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Багер на тркала
Година 2003 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2002 Километража 7999 м/ч Сила
Романија
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
багер гасеничар Fiat-Kobelco E215 багер гасеничар Fiat-Kobelco E215 багер гасеничар Fiat-Kobelco E215
3
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2003 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 12/2002 Километража 11200 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2004 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2005 Километража Сила
Романија, Seini, Maramures
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи