Филтри -

Градежни машини Fiat-Kobelco

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

20 огласа: Градежни машини Fiat-Kobelco

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
багер гасеничар Fiat-Kobelco E215 багер гасеничар Fiat-Kobelco E215 багер гасеничар Fiat-Kobelco E215
3
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 2000 кг Брзина 20 км/ч
Година 2003 Километража 6524 м/ч Сила
Шпанија, Utrera
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2003 Километража 6115 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
булдожер Fiat-Kobelco D150 за делови булдожер Fiat-Kobelco D150 за делови булдожер Fiat-Kobelco D150 за делови
3
Контактирајте го продавачот
1 €
Булдожер
Година 2005 Километража Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Багер гасеничар
Година 2004 Километража 10315 м/ч Сила
Германија, Liebenwalde
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Багер гасеничар
Година 2004 Километража 12450 м/ч Сила
Италија, Lozzo Atestino
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2004 Километража 11051 м/ч Сила
Шпанија, Astigarraga
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Година Километража 354 м/ч Сила
Холандија, Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2002 Километража 7999 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2004 Километража 7478 м/ч Сила
Холандија, Landhorst
натоварувач со тркала Fiat-Kobelco W 130 Evolution
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Италија, Schilpario, Bergamo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2004 Километража Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2003 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година 2004 Километража Сила
Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 12/2002 Километража 11200 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
30.400 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2002 Километража 15340 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2004 Километража 19089 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2004 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2005 Километража Сила
Романија, Seini, Maramures
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Багер на тркала
Година 2003 Километража Сила
Романија
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи