Филтри -

Градежни машини Fiat-Hitachi од Шпанија

Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

51 огласа: Градежни машини Fiat-Hitachi од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер гасеничар Fiat-Hitachi FH200 - FH220
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Шпанија, León
багер гасеничар Fiat-Hitachi EX215
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Шпанија, León
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
натоварувач со тркала Fiat-Hitachi W130PL
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Шпанија, León
багер гасеничар Fiat-Hitachi EX455
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Шпанија, León
багер гасеничар Fiat-Hitachi EX255
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Шпанија, León
булдожер Fiat-Hitachi FD175
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила
Шпанија, León
багер на тркала Fiat-Hitachi EX165W.3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година Километража Сила
Шпанија, León
багер на тркала Fiat-Hitachi FH200W.3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година Километража Сила
Шпанија, León
багер гасеничар Fiat-Hitachi EX215 за делови багер гасеничар Fiat-Hitachi EX215 за делови багер гасеничар Fiat-Hitachi EX215 за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2000 Километража 23930 м/ч Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
багер гасеничар Fiat-Hitachi FH450 BEH.3 за делови багер гасеничар Fiat-Hitachi FH450 BEH.3 за делови багер гасеничар Fiat-Hitachi FH450 BEH.3 за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1998 Километража 16471 м/ч Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Багер-натоварувач
Година 2001 Километража 9315 м/ч Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
багер гасеничар Fiat-Hitachi EX165 за делови багер гасеничар Fiat-Hitachi EX165 за делови
2
Контактирајте го продавачот
47.000 €
Багер гасеничар
Година 2003 Километража 9600 м/ч Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
багер гасеничар Fiat-Hitachi FH300 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1996 Километража 9400 м/ч Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2000 Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
натоварувач со тркала Fiat-Hitachi FR90-2T за делови натоварувач со тркала Fiat-Hitachi FR90-2T за делови натоварувач со тркала Fiat-Hitachi FR90-2T за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1997 Километража 8328 м/ч Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
багер-натоварувач Fiat-Hitachi FB2000 SYMCRO
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 1996 Километража Сила
Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2001 Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
багер гасеничар Fiat-Hitachi 300 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1992 Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
Контактирајте го продавачот
16.600 €
Багер-натоварувач
Година 2003 Километража 29120 м/ч Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
багер гасеничар Fiat-Hitachi EX255 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2003 Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
багер гасеничар Fiat-Hitachi EX235 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2001 Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
багер гасеничар Fiat-Hitachi EX215 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2000 Километража 10412 м/ч Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
багер гасеничар Fiat-Hitachi EX215 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1995 Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
багер гасеничар Fiat-Hitachi 210 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Претплати се