Филтри -

Градежни машини Fiat-Hitachi од Кина

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Градежни машини Fiat-Hitachi од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 01/2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Changzhou
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.103 €
Багер гасеничар
Носивост 5500 кг
Година 04/2020 Километража 1516 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.800 US$ EUR ≈ 12.560 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 2014 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.110 €
Багер гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Кина, Shanghai
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се