Филтри -

Градежни машини Fiat-Hitachi од Италија

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Градежни машини Fiat-Hitachi од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2002 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2000 Километража 6700 м/ч Сила
Италија, Pojana Maggiore (VI)
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Багер-натоварувач
Година 2004 Километража 2411 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1999 Километража 12060 м/ч Сила
Италија, Pinerolo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2000 Километража 8468 м/ч Сила
Италија, Villafranca d'Asti
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 1992 Километража 3323 м/ч Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2004 Километража 8560 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1993 Километража Сила
Италија, Rome
багер гасеничар Fiat-Hitachi ZX багер гасеничар Fiat-Hitachi ZX багер гасеничар Fiat-Hitachi ZX
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2009 Километража Сила
Италија, Stroncone (TR)
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Багер гасеничар
Година 1997 Километража 3495 м/ч Сила
Италија, Fossacesia
RB Trading International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Багер гасеничар
Година 2002 Километража 11074 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Багер-натоварувач
Година 1999 Километража 4595 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1994 Километража 19243 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1999 Километража 21000 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2004 Километража 6500 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 1999 Километража 7280 м/ч Сила
Италија, Cuneo
натоварувач со тркала Fiat-Hitachi FR 130.2
1
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Натоварувач со тркала
Година 1999 Километража Сила
Италија, Albinea
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2000 Километража 750000 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Багер гасеничар
Година 1991 Километража 12000 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Багер гасеничар
Година 2000 Километража 8591 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Багер на тркала
Година 1997 Километража 5730 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1999 Километража 2900 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1997 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Багер гасеничар
Година 1997 Километража 9099 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Багер гасеничар
Година 1997 Километража 11500 м/ч Сила
Италија, Rome
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се