Филтри -

Градежни машини Fiat-Hitachi од Холандија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини Fiat-Hitachi од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година Километража 13736 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража 8471 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2001 Километража 9686 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Натоварувач со тркала
Година 2000 Километража 11846 м/ч Сила
Холандија, Leek
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Багер на тркала
Година Километража 16403 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража 11610 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година Километража 12316 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража 15333 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се