Филтри -

Градежни машини Fiat-Hitachi од Европа

Резултати од пребарување: 196 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

196 огласа: Градежни машини Fiat-Hitachi

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Багер гасеничар
Година 1998 Километража 6500 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
17.850 €
Багер гасеничар
Година 1994 Километража 15000 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2002 Километража 21881 м/ч Сила
Хрватска, Kistanje
Контактирајте го продавачот
28.200 € PLN 120.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 1997 Километража 193 км Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Багер гасеничар
Година 2000 Километража 10501 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2003 Километража 15558 м/ч Сила
Холандија, St. Oedenrode
Контактирајте го продавачот
аукција 3.479 € SEK 40.000 SEK
Багер-натоварувач
Година 2001 Километража 7786 м/ч Сила
Шведска, Vreta Kloster
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Багер гасеничар
Година 2001 Километража 16415 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража 9798 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Багер гасеничар
Година 1989 Километража 9000 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража 15333 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Багер гасеничар
Година 2002 Километража 10000 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2000 Километража 19600 м/ч Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2000 Километража 19600 м/ч Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер на тркала
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер на тркала
Година Километража Сила
Романија, Satu Mare
багер гасеничар Fiat-Hitachi ex 285 dezmembrez за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
багер гасеничар Fiat-Hitachi EX255 багер гасеничар Fiat-Hitachi EX255
2
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија, Satu Mare
багер гасеничар Fiat-Hitachi FH 300
1
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
натоварувач со тркала Fiat-Hitachi W 230 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија
багер гасеничар Fiat-Hitachi FH300 dezmembrez за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
натоварувач со тркала Fiat-Hitachi W270
1
Контактирајте го продавачот
20,11 € RON 100 RON
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија, Satu Mare
натоварувач со тркала Fiat-Hitachi w 230 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Натоварувач со тркала
Година 2000 Километража 11846 м/ч Сила
Холандија, Leek
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 196 огласа
Прикажи