Филтри -

Градежни машини Fiat-Allis

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

23 огласа: Градежни машини Fiat-Allis

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Булдожер
Носивост 16870 кг
Година 1988 Километража Сила
Шпанија, Almería
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година Километража 8670 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража 14500 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер на тркала
Година Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Товарач гасеничар
Година 1980 Километража 8500 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Булдожер
Година 2000 Километража 9026 м/ч Сила
Франција, Paris
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Товарач гасеничар
Година 1986 Километража 4059 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Грејдер
Година 1982 Километража 1240 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Товарач гасеничар
Година 1988 Километража 4362 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Италија, Bra
Контактирајте го продавачот
8.950 €
Натоварувач со тркала
Година Километража 17532 м/ч Сила
Холандија, Callantsoog
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1994 Километража 7311 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
52.110 € BRL 290.000 R$
Булдожер
Година 1998 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
48.520 € BRL 270.000 R$
Булдожер
Година 1994 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
натоварувач со тркала Fiat-Allis  FW160 натоварувач со тркала Fiat-Allis  FW160 натоварувач со тркала Fiat-Allis  FW160
3
Контактирајте го продавачот
29.650 € BRL 165.000 R$
Натоварувач со тркала
Година 2004 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
багер на тркала Fiat-Allis FE 12 R
1
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Багер на тркала
Година 1989 Километража 12618 м/ч Сила
Италија, Albinea
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Натоварувач со тркала
Година 1985 Километража 1000 м/ч Сила
Италија, Peveragno (CN)
Контактирајте го продавачот
11.613 € Без ДДВ
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Финска, Iisalmi
грејдер Fiat-Allis грејдер Fiat-Allis грејдер Fiat-Allis
3
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Грејдер
Година Километража Сила
Романија, Arad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1988 Километража 3700 м/ч Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1980 Километража 17380 м/ч Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
30.550 € BRL 170.000 R$
Натоварувач со тркала
Година 2000 Километража Сила
Бразил
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи