Филтри -

Градежни машини Fantini

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Градежни машини Fantini

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Багер-натоварувач
Година 2010 Километража 26 м/ч Сила
Италија, Rome
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се