Филтри -

Градежни машини Falcon

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини Falcon: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
хидраулична зглобна платформа Falcon FS330Z
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 200 кг
Година 2015 Километража 1409 м/ч Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 33 м
Година 2016 Километража 746 м/ч Сила
Данска, Odense
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 32 м
Година 2011 Километража 210 м/ч Сила
Данска, Odense
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се