Филтри -

Градежни машини FURUKAWA од Кина

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини FURUKAWA од Кина: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за дупчење FURUKAWA HCR900-d машина за дупчење FURUKAWA HCR900-d
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2011 Километража 6000 м/ч Сила
Кина, Hefei
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1996 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 6000 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1999 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 64.450 €
Машина за дупчење
Година 2006 Километража Сила
Кина, Hefei
машина за дупчење FURUKAWA DCR20 машина за дупчење FURUKAWA DCR20 машина за дупчење FURUKAWA DCR20
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 6000 м/ч Сила
Кина, Hefei
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се