Филтри -

Градежни машини FURUKAWA

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

34 огласа: Градежни машини FURUKAWA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1999 Километража 10900 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1997 Километража 9800 м/ч Сила
Франција, Prunay-le-Gillon
машина за дупчење FURUKAWA HCR 900 машина за дупчење FURUKAWA HCR 900 машина за дупчење FURUKAWA HCR 900
3
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2006 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
28.800 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража 1868 м/ч Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Натоварувач со тркала
Година 1994 Километража 20500 м/ч Сила
Естонија, Siimusti
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2000 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
95.000 US$ EUR ≈ 88.480 €
Машина за дупчење
Година 2015 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 46.570 €
Машина за дупчење
Година 2006 Километража 15033 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 51.220 €
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 11634 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
аукција 15.900 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2
Година 1993 Километража 16737 м/ч Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1997 Километража 6930 м/ч Сила
Холандија, Rucphen
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Багер на тркала
Година 1996 Километража 11231 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2000 Километража 19421 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 4166 м/ч Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2006-01-01 Километража Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
8.484 € PLN 38.000 PLN
Натоварувач со тркала
Носивост 4998.59 кг
Година 1987 Километража 14000 м/ч Сила
Полска, PLESZEW
машина за дупчење FURUKAWA HCR 910 DS
1
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 7300 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
багер гасеничар FURUKAWA 640 багер гасеничар FURUKAWA 640
2
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија, SATU MARE
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Багер за манипулација на материјали
Година 2001 Километража 11634 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
48.900 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 09/2003 Километража 6800 м/ч Сила
Бугарија, Равно поле
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1990 Километража 7047 м/ч Сила
Италија, Roma
мини кран FURUKAWA Unic URW295C
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Висина на подигање 8.6 м Дофат на стрела 9 м Носивост 2800 кг
Година 2001 Километража 2350 м/ч Сила
Украина, Одеса
Контактирајте го продавачот
23.681 € Со вклучен ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1999 Километража 17144 м/ч Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 1
Година 1995 Километража 17421 м/ч Сила
Германија, Trier
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Багер гасеничар
Година 2000 Километража 9455 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се