Филтри -

Градежни машини FRASTE

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини FRASTE: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Евро Euro 3
Година 2000 Километража 9000 м/ч Сила 120 kW
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила 260 кс
Италија, Parola di Fidenza (Pr)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2008-01-01 Километража 9500 м/ч Сила
Холандија, Steenwijk
машина за дупчење FRASTE Multidrill ML
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1991 Километража Сила
Германија, Metten
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се