Филтри -

Градежни машини FOTON

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини FOTON: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2015 Километража Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
нови багер-натоварувач FOTON TD  «УралЭкс»  ЭО 2626
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 800 кг
Година Километража Сила 81 кс
Русија, Москва
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се