Филтри -

Градежни машини FORWARD

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини FORWARD: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.640 € RUB 1.390.000 RUB
Натоварувач со тркала
Носивост 1800 кг
Година 2021 Километража Сила
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
24.070 € RUB 2.010.000 RUB
Натоварувач со тркала
Носивост 2800 кг
Година 2021 Километража Сила
Русија, Москва
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.450 € RUB 1.290.000 RUB
Натоварувач со тркала
Носивост 1600 кг
Година 2021 Километража Сила
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
23.350 € RUB 1.950.000 RUB
Натоварувач со тркала
Носивост 2500 кг
Година 2021 Километража Сила
Русија, Москва
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се