Филтри -

Градежни машини FORD од Украина

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини FORD од Украина: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион-мешалка FORD 4142M
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Носивост 26000 кг
Година 2020 Километража Сила 420 кс
Украина, Киев
нови камион-мешалка FORD Trucks 3542M
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2020 Километража Сила 420 кс
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови пумпа за бетон FORD 4142M BST 52
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2020 Километража Сила 420 кс
Украина, Киев
нови пумпа за бетон FORD 3542M BST 37
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2020 Километража Сила 420 кс
Украина, Киев
нови камион-мешалка FORD Trucks 4142M
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Носивост 26000 кг
Година 2020 Километража Сила 460 кс
Украина, Киев
нови пумпа за бетон FORD 4142M BST 43
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион-мешалка FORD CARGO 3430 D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
78.000 US$ EUR ≈ 69.500 €
Специјални дампер
Година 2017 Километража 230000 км Сила
Украина, м.Дніпро
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2011 Километража 28800 м/ч Сила
Украина, Житомир
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се