Филтри -

Градежни машини FORD од Турција

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини FORD од Турција: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
105.000 €
Камион-мешалка
Година 2022 Километража 5000 км Сила
Турција, İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
47.430 € TRY 800.000 TRY
Камион-мешалка
Година 01/2015 Километража Сила
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
46.540 € TRY 785.000 TRY
Камион-мешалка
Година Километража 272000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
45.060 € TRY 760.000 TRY
Камион-мешалка
Година 06/2012 Километража 240000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
73.220 € TRY 1.235.000 TRY
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 02/2017 Километража 142000 км Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
46.000 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Модел 2021
Година 2014 Километража 248000 км Сила
Турција, Yenimahalle / Ankara
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Модел 2012 MODEL 12 M3 MİXER 41.36
Година 06/2012 Километража 125000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 233484 км Сила 360 кс
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
73.220 € TRY 1.235.000 TRY
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 07/2017 Километража 142000 км Сила 420 кс
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Модел LT9-7H
Година 2014 Километража 248500 км Сила
Турција
камион-мешалка IMER-L&T 2017 на шасија FORD 2017 камион-мешалка IMER-L&T 2017 на шасија FORD 2017 камион-мешалка IMER-L&T 2017 на шасија FORD 2017
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Модел 2017
Година Километража 70000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
40.950 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 01/2011 Километража 237000 км Сила 360 кс
Турција, İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
73.220 € TRY 1.235.000 TRY
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 08/2017 Километража 142000 км Сила
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
73.220 € TRY 1.235.000 TRY
Камион-мешалка
Година 05/2017 Километража Сила 420 кс
Турција, ANKARA
Контактирајте го продавачот
91.950 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 37728 км Сила 420 кс
Турција, Ankara
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се