Филтри -

Градежни машини FORD од Италија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини FORD од Италија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
62.500 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Носивост 250 кг
Година 2020 Километража 16 км Сила
Италија, Caorso, 29012
RB Trading International
4 години на Machineryline
возило со дигалка со корпа FORD NEWEUROSKY14-2-6-2-7-6 возило со дигалка со корпа FORD NEWEUROSKY14-2-6-2-7-6 возило со дигалка со корпа FORD NEWEUROSKY14-2-6-2-7-6
3
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2022 Километража Сила
Италија, Roma
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
62.500 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 26 км Сила
Италија, Caorso, 29012
RB Trading International
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
62.500 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 23 км Сила
Италија, Caorso, 29012
RB Trading International
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
62.500 €
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 18 км Сила
Италија, Caorso, 29012
RB Trading International
4 години на Machineryline
возило со дигалка со корпа FORD Ranger Single Cab XL3.2  /NEWEUROSKY16-2-6-7-5 возило со дигалка со корпа FORD Ranger Single Cab XL3.2  /NEWEUROSKY16-2-6-7-5 возило со дигалка со корпа FORD Ranger Single Cab XL3.2  /NEWEUROSKY16-2-6-7-5
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
67.000 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2022 Километража Сила
Италија, Roma
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се