Филтри -

Градежни машини FORD од Европа

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

21 огласа: Градежни машини FORD

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
66.960 € PLN 299.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Година 2022-04 Километража 50 км Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
аукција 429,30 € SEK 5.000 SEK
Багер-натоварувач
Година 1965 Километража Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
66.960 € PLN 299.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг
Година 2022-05 Километража 15 м/ч Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
7.569 € PLN 33.900 PLN
Багер-натоварувач
Година 1985 Километража 6412 м/ч Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 5.436 € DKK 40.500 DKK
Багер-натоварувач
Година 1987 Километража Сила
Данска, Nordjylland
Контактирајте го продавачот
13.840 € PLN 62.000 PLN
Автодигалка
Модел DS-0101K
Година 1989 Километража 350000 км Сила
Полска, brzesko
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година Километража Сила
Литванија, Taurage
возило со дигалка со корпа FORD Ranger Single Cab XL3.2  /NEWEUROSKY16-2-6-7-5 возило со дигалка со корпа FORD Ranger Single Cab XL3.2  /NEWEUROSKY16-2-6-7-5 возило со дигалка со корпа FORD Ranger Single Cab XL3.2  /NEWEUROSKY16-2-6-7-5
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
67.000 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2022 Километража Сила
Италија, Roma
возило со дигалка со корпа FORD NEWEUROSKY14-2-6-2-7-6 возило со дигалка со корпа FORD NEWEUROSKY14-2-6-2-7-6 возило со дигалка со корпа FORD NEWEUROSKY14-2-6-2-7-6
3
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2022 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Носивост 16565 кг
Година 2021 Километража Сила
Шпанија, Almeria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Романија, Borș
багер-натоварувач FORD 655C багер-натоварувач FORD 655C багер-натоварувач FORD 655C
3
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 1992 Километража 3800 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Багер на тркала
Година Километража Сила
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Носивост 12738 кг
Година 2021 Километража Сила
Шпанија, Almeria
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 1990 Километража 9110 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
78.500 €
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 26220 кг
Година 2019 Километража 67697 км Сила
Романија, Chiajna
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 01/1980 Километража 419000 км Сила
Полска, Dyminy
возило со дигалка со корпа FORD Self-driving Work machine DA21 lifting platform возило со дигалка со корпа FORD Self-driving Work machine DA21 lifting platform возило со дигалка со корпа FORD Self-driving Work machine DA21 lifting platform
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година Километража Сила
Германија, 10318
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се