Филтри -

Градежни машини FORD

Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

37 огласа: Градежни машини FORD

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
66.680 € PLN 299.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Година 2022-04 Километража 50 км Сила
Полска, Rzeszow
багер-натоварувач FORD 655C
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
66.680 € PLN 299.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг
Година 2022-05 Километража 15 м/ч Сила
Полска, Rzeszow
нови камион-мешалка FORD CARGO 3430 D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови пумпа за бетон FORD 4142M BST 52
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион-мешалка FORD Trucks 3542M
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови пумпа за бетон FORD 3542M BST 37
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови пумпа за бетон FORD 4142M BST 43
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион-мешалка FORD Trucks 4142M
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Носивост 26000 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион-мешалка FORD 4142M
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Носивост 26000 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година 1983 Километража 12345 м/ч Сила
Норвешка, Åsen
Контактирајте го продавачот
аукција 2.719 € DKK 20.250 DKK
Багер-натоварувач
Година 1987 Километража Сила
Данска, Nordjylland
Контактирајте го продавачот
13.790 € PLN 62.000 PLN
Автодигалка
Модел DS-0101K
Година 1989 Километража 350000 км Сила
Полска, brzesko
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Модел Vental-29-NE
Година 2011 Километража 52359 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 07/2017 Километража 190000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година Километража Сила
Литванија, Taurage
возило со дигалка со корпа FORD Ranger Single Cab XL3.2  /NEWEUROSKY16-2-6-7-5 возило со дигалка со корпа FORD Ranger Single Cab XL3.2  /NEWEUROSKY16-2-6-7-5 возило со дигалка со корпа FORD Ranger Single Cab XL3.2  /NEWEUROSKY16-2-6-7-5
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
67.000 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2022 Километража Сила
Италија, Roma
возило со дигалка со корпа FORD NEWEUROSKY14-2-6-2-7-6 возило со дигалка со корпа FORD NEWEUROSKY14-2-6-2-7-6 возило со дигалка со корпа FORD NEWEUROSKY14-2-6-2-7-6
3
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2022 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Носивост 16565 кг
Година 2021 Километража Сила
Шпанија, Almeria
Контактирајте го продавачот
9.500 US$ EUR ≈ 8.827 €
Прскалка за битуменска емулзија
Година Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Романија, Borș
багер-натоварувач FORD 655C багер-натоварувач FORD 655C багер-натоварувач FORD 655C
3
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 1992 Километража 3800 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 36.240 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2007 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.940 €
Прскалка за битуменска емулзија
Година 1989 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Данска, Hedensted
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се