Филтри -

Градежни машини FMGru од Италија

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини FMGru од Италија: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кула кран FMGru TLX 1355
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2008 Километража Сила
Италија, Merate
кула кран FMGru TCK 1358
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 1999 Километража Сила
Италија, Merate
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 18.5 м Дофат на стрела 26 м Капацитет на крајот на стрелата 0.7 т
Година 2007 Километража Сила
Италија, Firenze
кула кран FMGru R.B 8.28 кула кран FMGru R.B 8.28
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 28 м Носивост 2000 кг Капацитет на крајот на стрелата 800 т
Година 2007 Километража Сила
Италија, Correggio
кула кран FMGru RBI 1035
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2004 Километража Сила
Италија, Merate
кула кран FMGru R.B 10.32 кула кран FMGru R.B 10.32 кула кран FMGru R.B 10.32
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 22 м Дофат на стрела 32 м Носивост 2000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1000 т
Година 2002 Километража Сила
Италија, Correggio
кула кран FMGru RBI 828
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 18.5 м Дофат на стрела 28 м
Година 2000 Километража Сила
Италија, Stroncone (TR)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 45 м
Година 2005 Километража Сила
Италија, Stroncone (TR)
кула кран FMGru 7.25 RB
1
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 19 м Дофат на стрела 25 м Носивост 1400 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.7 т
Година 1992 Километража Сила
Италија, Albinea
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Кула кран
Година 2007 Километража Сила
Италија, Roma
кула кран FMGru 1250 CTY
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2006 Километража Сила
Италија, Merate
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Кула кран
Висина на подигање 18.5 м Дофат на стрела 28 м Носивост 2000 кг Капацитет на крајот на стрелата 800 т
Година 2005 Километража Сила
Италија, Firenze
кула кран FMGru FM 1245 CITY кула кран FMGru FM 1245 CITY
2
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Кула кран
Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 45 м Капацитет на крајот на стрелата 1.2 т
Година 2005 Километража Сила
Италија, Firenze
кула кран FMGru City 10.542 кула кран FMGru City 10.542
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30.5 м Дофат на стрела 42 м Капацитет на крајот на стрелата 2.5 т
Година 2003 Километража Сила
Италија, Correggio
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 18 м Дофаќач 22 м Носивост 1500 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.6 т
Година 2002 Километража Сила
Италија, Rubano
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се