Филтри -

Градежни машини FMGru од Европа

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини FMGru: 23 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 750 €
Кула кран
Година 2007 Километража Сила
Белгија, Mont-Saint-Guibert
кула кран FMGru TLX 1355
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2008 Километража Сила
Италија, Merate
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
кула кран FMGru TCK 1358
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 1999 Километража Сила
Италија, Merate
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 18.5 м Дофат на стрела 26 м Капацитет на крајот на стрелата 0.7 т
Година 2007 Километража Сила
Италија, Firenze
кула кран FMGru R.B 8.28 кула кран FMGru R.B 8.28
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 28 м Носивост 2000 кг Капацитет на крајот на стрелата 800 т
Година 2007 Километража Сила
Италија, Correggio
кула кран FMGru RBI 1035
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2004 Километража Сила
Италија, Merate
кула кран FMGru R.B 10.32 кула кран FMGru R.B 10.32 кула кран FMGru R.B 10.32
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 22 м Дофат на стрела 32 м Носивост 2000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1000 т
Година 2002 Километража Сила
Италија, Correggio
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 35 м Дофаќач 58 м Капацитет на крајот на стрелата 1.3 т Брзина на подигање на товар 100 м/мин
Година 11/2001 Километража Сила
Романија, Medias
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 43 м Дофаќач 58 м Капацитет на крајот на стрелата 1.3 т Брзина на подигање на товар 100 м/мин
Година 03/2001 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 54 м Дофаќач 60 м Капацитет на крајот на стрелата 2.5 т Брзина на подигање на товар 100 м/мин
Година 05/2005 Километража Сила
Романија, Medias
Контактирајте го продавачот
160.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 64 м Дофаќач 60 м Капацитет на крајот на стрелата 2.5 т Брзина на подигање на товар 100 м/мин
Година 09/2007 Километража Сила
Романија, Medias
кула кран FMGru RBI 828
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 18.5 м Дофат на стрела 28 м
Година 2000 Километража Сила
Италија, Stroncone (TR)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 45 м
Година 2005 Километража Сила
Италија, Stroncone (TR)
кула кран FMGru 7.25 RB
1
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 19 м Дофат на стрела 25 м Носивост 1400 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.7 т
Година 1992 Километража Сила
Италија, Albinea
Контактирајте го продавачот
42.530 € PLN 195.000 PLN
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 50 м Носивост 3000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.2 т
Година 2002 Километража Сила
Полска, Częstochowa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се