Филтри -

Градежни машини FIORI од Украина

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини FIORI од Украина: 42 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
80.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2021 Километража Сила
Украина
нови камион-мешалка FIORI DB X50
1
Контактирајте го продавачот
96.000 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Година 2020 Километража Сила 113 кс
Украина, Чернівці
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови мешалка за бетон FIORI BB X 25
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мешалка за бетон
Година 2021 Километража Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2021 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2021 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
79.950 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2021 Километража Сила
Украина, Чернівці
мешалка за бетон FIORI DB 260
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мешалка за бетон
Година 2021 Километража Сила
Украина, Чернівці
нови мешалка за бетон FIORI DB X50
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мешалка за бетон
Година 2021 Километража Сила
Украина, Чернівці
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2014 Километража 2156 м/ч Сила
Украина, Черновцы
нови камион-мешалка FIORI DB 460 нови камион-мешалка FIORI DB 460
2
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Камион-мешалка
Година 2021 Километража Сила
Украина, Остриця
нови камион-мешалка FIORI DB X50 нови камион-мешалка FIORI DB X50 нови камион-мешалка FIORI DB X50
3
Контактирајте го продавачот
86.000 €
Камион-мешалка
Година 2021 Километража Сила
Украина, Остриця
нови камион-мешалка FIORI DB 560 T нови камион-мешалка FIORI DB 560 T нови камион-мешалка FIORI DB 560 T
3
Контактирајте го продавачот
87.500 €
Камион-мешалка
Година 2021 Километража Сила
Украина, Остриця
нови камион-мешалка FIORI DB X 25 нови камион-мешалка FIORI DB X 25
2
Контактирајте го продавачот
67.500 €
Камион-мешалка
Година 2021 Километража Сила
Украина, Остриця
нови камион-мешалка FIORI DB 260 нови камион-мешалка FIORI DB 260
2
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Камион-мешалка
Година 2021 Километража Сила
Украина, Остриця
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Силос за цемент
Година 2021 Километража Сила
Украина, Остриця
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се