Филтри -

Градежни машини FIORI од Италија

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини FIORI од Италија: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Камион-мешалка
Година 2017 Километража 56 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 210 м/ч Сила
Италија, Roma
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Камион-мешалка
Година 2006 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Камион-мешалка
Година 1992 Километража 5024 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2019 Километража 134 м/ч Сила
Италија, Roma
камион-мешалка FIORI AIRONE 2800
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 1988 Километража Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
43.000 €
Камион-мешалка
Година 2009 Километража 2588 м/ч Сила 113 кс
Италија, Serrapetrona (Macerata)
камион-мешалка FIORI 400S камион-мешалка FIORI 400S
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2005 Километража Сила
Италија, Rosignano Marittimo Li
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Камион-мешалка
Година 2008 Километража 864 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
43.000 €
Камион-мешалка
Година 2009 Километража 2337 м/ч Сила 113 кс
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2021 Километража 4 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Багер-натоварувач
Висина на подигање 2.7 м
Година 2007 Километража 1253 м/ч Сила 44 кс
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Камион-мешалка
Година 2001 Километража 3000 м/ч Сила 100 кс
Италија, Serrapetrona (Macerata)
камион-мешалка FIORI DB 460
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Италија, Osimo (AN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2021 Километража Сила 74 кс
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се