Филтри -

Градежни машини FIORI од Европа

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

18 огласа: Градежни машини FIORI

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-мешалка
Година 2004 Километража Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга железничка опрема
Година 2006 Километража Сила
Полска, Łososina Dolna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 1995 Километража 3800 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година Километража 2846 м/ч Сила
Италија, Tortolì
камион-мешалка FIORI DB X35
1
Контактирајте го продавачот
47.000 €
Камион-мешалка
Година 2016 Километража 3600 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Камион-мешалка
Година 1997 Километража 4468 м/ч Сила
Италија, Roma
камион-мешалка FIORI AIRONE камион-мешалка FIORI AIRONE камион-мешалка FIORI AIRONE
3
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Камион-мешалка
Година 1986 Километража 3500 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2019 Километража 134 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година 1990 Километража 2600 м/ч Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 1996 Километража 5188 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Камион-мешалка
Година 1997 Километража 764 м/ч Сила
Италија, Rimini - Rn
мешалка за бетон FIORI DB 260 SL
1
Контактирајте го продавачот
35.110 € PLN 157.300 PLN
Мешалка за бетон
Година 2008 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2022 Километража 3 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2022 Километража 3 м/ч Сила
Италија, Cuneo
камион-мешалка FIORI AIRONE 2000 камион-мешалка FIORI AIRONE 2000 камион-мешалка FIORI AIRONE 2000
3
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Камион-мешалка
Година 1984 Километража Сила
Италија, Roma
камион-мешалка FIORI 3500 камион-мешалка FIORI 3500
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Италија, Tortolì
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се