Филтри -

Градежни машини FIMAKS

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини FIMAKS: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.420 € PLN 94.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2020 Километража Сила 32.63 кс
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
26.920 € PLN 123.900 PLN
Телескопски натоварувач на тркала
Носивост 1000 кг
Година 2020 Километража Сила 50.31 кс
Полска, Choroszcz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се