Филтри -

Градежни машини FIAT од Италија

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

31 огласа: Градежни машини FIAT од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2003 Километража 8431 м/ч Сила
Италија, Roma
багер гасеничар FIAT KOBELCO E195
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2004 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros. Auctioneers (Italy) Srl
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Товарач гасеничар
Година 1981 Километража 2500 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 1995 Километража Сила
Италија, Roma
товарач гасеничар FIAT FL10C товарач гасеничар FIAT FL10C
2
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Товарач гасеничар
Година 1979 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража 3460 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 700 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Булдожер
Година 1979 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Товарач гасеничар
Година 1986 Километража 2886 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1901 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Товарач гасеничар
Година 1990 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Грејдер
Година 1988 Километража 3382 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1993 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2002 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2003 Километража 8431 м/ч Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Товарач гасеничар
Година 1980 Километража 4500 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 1993 Километража 2613 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Товарач гасеничар
Година 1989 Километража 6267 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година 1994 Километража 9900 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 1998 Километража 4500 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2003 Километража 7115 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1999 Километража 6782 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2001 Километража 8617 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража 4465 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1990 Километража 6446 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се