Филтри -

Градежни машини FIAT од Холандија

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1 оглас: Градежни машини FIAT од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
аукција 5.000 €
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Холандија, Den Bosch
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Machineryline

Други марки во делот "Градежни машини од Холандија"

автодигалка Liebherr LTM 1095-5.1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 58 м Дофаќач 19 м Капацитет на крајот на стрелата 95 т
Година 2009 Километража 101000 км Сила
Холандија
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Мини багер
Година Километража 2 м/ч Сила
Холандија, Erp
Контактирајте го продавачот
39.750 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 8421 м/ч Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2015 Километража 3817 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
62.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 8329 м/ч Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2013 Километража 8310 м/ч Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2000 Километража 9140 м/ч Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
67.500 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2012 Километража 10122 м/ч Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
99.500 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2017 Километража 7918 м/ч Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 757 м/ч Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 6551 м/ч Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година Километража 316584 км Сила
Холандија, Roermond
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година Километража 6 м/ч Сила
Холандија, Ritthem
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Контејнер за канцеларии
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Saasveld
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15.51 м
Година 04/2012 Километража 3066 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
127.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Носивост 8700 кг
Година 09/2012 Километража 745000 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач гасеничар
Година 2016 Километража 5862 км Сила
Холандија, Stroe
Контактирајте го продавачот
17.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 17.2 м
Година 2014 Километража 1412 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Телескопска дигалка
Носивост 227 кг
Година 11/2008 Километража 6379 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
143.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 5065 кг
Година 2013-02-15 Километража 301054 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 16777200 кг
Година Километража 265037 км Сила
Холандија, Roermond
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Haelen
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел France Elevateur Type: Topy 11 Носивост 200 кг
Година 01/2024 Километража 51 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година 06/2015 Километража 610 м/ч Сила
Холандија, St. Oedenrode
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи