Филтри -

Градежни машини FIAT од Европа

Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

68 огласа: Градежни машини FIAT

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
багер гасеничар FIAT E215 за делови багер гасеничар FIAT E215 за делови багер гасеничар FIAT E215 за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2004 Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2001 Километража Сила
Естонија, Koidula
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 1995 Километража 1842 м/ч Сила
Шпанија, La Rinconada
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година 1995 Километража 2590 м/ч Сила
Италија, Terni
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година 1985 Километража 3210 м/ч Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија, Satu Mare
багер гасеничар FIAT FH 300 dezmembrez за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
32.950 €
Багер на тркала
Година 2004 Километража 6800 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
26.950 €
Багер на тркала
Година 2004 Километража 6426 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
32.950 €
Багер гасеничар
Година 2004 Километража 9639 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Товарач гасеничар
Година 1980 Километража 4500 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2002 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Булдожер
Година Километража 2724 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2008 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
12.820 € PLN 55.000 PLN
Булдожер
Година 1987 Километража 1632 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2003 Километража 6262 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
аукција 5.000 €
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Холандија, Den Bosch
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2004 Километража 7184 м/ч Сила
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
8.800 €
Грејдер
Година Километража Сила
Романија, Arad
Контактирајте го продавачот
9.599 €
Натоварувач со тркала
Година 1993 Километража 17017 м/ч Сила
Германија, Lübbecke
булдожер FIAT AD8 (PIEZAS / DESGUACE) за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила
Шпанија, Uxes
булдожер FIAT AD10 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила
Шпанија, Uxes
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила
Шпанија, Uxes
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи