Филтри -

Градежни машини FIAT-KOBELCO од Италија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини FIAT-KOBELCO од Италија: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2004 Километража 9155 м/ч Сила 40.5 kW
Италија, Pinerolo
багер-натоварувач FIAT-KOBELCO FB200-4PS багер-натоварувач FIAT-KOBELCO FB200-4PS
2
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Багер-натоварувач
Година 2003 Километража 5826 м/ч Сила 112 кс
Италија, Bra
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Италија
натоварувач со тркала FIAT-KOBELCO W 130 Evolution
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Италија, Schilpario, Bergamo
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се