Филтри -

Градежни машини FIAT-KOBELCO од Европа

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини FIAT-KOBELCO: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 06/2005 Километража Сила
Романија, Zalău
Контактирајте го продавачот
аукција 26.800 € CZK 659.000 CZK
Багер-натоварувач
Година 01/2004 Километража 8382 м/ч Сила 110 кс
Чехија, Olomouc 9
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2004 Километража 21500 м/ч Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 18900 м/ч Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Брзина 35 км/ч
Година 2002 Километража 10050 м/ч Сила
Романија, Beiuș
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2004 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2005 Километража Сила
Романија, Seini, Maramures
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2004 Километража Сила
Естонија, Koidula
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2003 Километража Сила
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2002 Километража 8000 м/ч Сила
Словачка, Bernolákovo
булдожер FIAT-KOBELCO D150 булдожер FIAT-KOBELCO D150 булдожер FIAT-KOBELCO D150
3
Контактирајте го продавачот
1 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2005 Километража Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Багер гасеничар
Година 2004 Километража 3192 м/ч Сила
Франција, St Aubin Sur Gaillon, 27600, Zac Les Champs Chouette 2
RB Trading International
4 години на Machineryline
багер-натоварувач FIAT-KOBELCO FB200-4PS багер-натоварувач FIAT-KOBELCO FB200-4PS
2
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Багер-натоварувач
Година 2003 Километража 5826 м/ч Сила 112 кс
Италија, Bra
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Багер на тркала
Година 2003 Километража Сила 118 кс
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Италија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се