Филтри -

Градежни машини FIAT-HITACHI од Шпанија

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

18 огласа: Градежни машини FIAT-HITACHI од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2004 Километража Сила
Шпанија, Irun
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Носивост 18730 кг
Година 1999 Километража Сила
Шпанија, Almeria
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
багер-натоварувач FIAT-HITACHI FB2000 SYMCRO
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 1996 Километража Сила
Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Шпанија, Benavente
багер гасеничар FIAT-HITACHI EX455
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Шпанија, Leon
булдожер FIAT-HITACHI FD175
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила
Шпанија, Leon
натоварувач со тркала FIAT-HITACHI W130PL
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Шпанија, Leon
багер гасеничар FIAT-HITACHI EX215
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Шпанија, Leon
багер гасеничар FIAT-HITACHI FH200 - FH220
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Шпанија, Leon
багер на тркала FIAT-HITACHI EX165W.3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година Километража Сила
Шпанија, Leon
багер гасеничар FIAT-HITACHI EX255
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Шпанија, Leon
багер на тркала FIAT-HITACHI FH200W.3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година Километража Сила
Шпанија, Leon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2002 Километража Сила
Шпанија, Benavente
багер на тркала FIAT-HITACHI FH150W-3
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година Километража Сила
Шпанија, Benavente
багер гасеничар FIAT-HITACHI EX165W
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Шпанија, Benavente
булдожер FIAT-HITACHI FD175
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 1995 Километража 8000 м/ч Сила
Шпанија, Uxes
багер гасеничар FIAT-HITACHI FH 270  (PIEZAS / DESGUACE) за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Шпанија, Uxes
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се