Филтри -

Градежни машини FIAT-HITACHI од Романија

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

32 огласа: Градежни машини FIAT-HITACHI од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
натоварувач со тркала FIAT-HITACHI W 170 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија, Arad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Натоварувач со тркала
Година 1996 Километража Сила
Романија, Band
Troostwijk Auctions
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Натоварувач со тркала
Година 1999 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Багер-натоварувач
Година 2000 Километража Сила
Романија, Tăuții-Măgherăuș
багер на тркала FIAT-HITACHI EX165W
1
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2001 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2003 Километража Сила
Романија, Hanul Ancuței
багер гасеничар FIAT-HITACHI EX215 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
натоварувач со тркала FIAT-HITACHI W 170 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија
натоварувач со тркала FIAT-HITACHI W60H за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1999 Километража 7000 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
1.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
550 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Романија, Seini
натоварувач со тркала FIAT-HITACHI W 190 (for parts ) за делови натоварувач со тркала FIAT-HITACHI W 190 (for parts ) за делови натоварувач со тркала FIAT-HITACHI W 190 (for parts ) за делови
3
Контактирајте го продавачот
100 €
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2000 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
багер гасеничар FIAT-HITACHI EX135 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 12/2001 Километража 11000 м/ч Сила
Романија, Sebeș
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година 2003 Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година 2003 Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
100 €
Булдожер
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
100 €
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се