Филтри -

Градежни машини FIAT-HITACHI од Италија

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

32 огласа: Градежни машини FIAT-HITACHI од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1997 Километража 9000 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1997 Километража 11500 м/ч Сила
Италија, Roma
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1997 Километража 9099 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2001 Километража 8617 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2004 Километража Сила
Италија, Stroncone (TR)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година 2001 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1991 Километража 9501 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Багер-натоварувач
Година 2002 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Багер гасеничар
Година 1994 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Булдожер
Година 2002 Километража 699 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Багер гасеничар
Година 1996 Километража 8020 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 1992 Километража 3323 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 1999 Километража 2900 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2001 Километража 7100 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2004 Километража 8560 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Булдожер
Година Километража 6755 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Багер-натоварувач
Година 1998 Километража 4178 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 1998 Километража 4465 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Багер гасеничар
Година 1991 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Мини багер
Година 1999 Километража 7238 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1901 Километража 7604 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2001 Километража 9266 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Натоварувач со тркала
Година 1989 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1993 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Натоварувач со тркала
Година 1999 Километража 21000 м/ч Сила
Италија, Roma
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се