Филтри -

Градежни машини FIAT-HITACHI од Холандија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини FIAT-HITACHI од Холандија: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер-натоварувач
Година 2001 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година Километража 8967 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
натоварувач со тркала FIAT-HITACHI W 60 H (For parts) за делови натоварувач со тркала FIAT-HITACHI W 60 H (For parts) за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1999-01-01 Километража 4500 м/ч Сила 61 кс
Холандија, Goor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2004-01-01 Километража Сила
Холандија, Goor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2003-01-01 Километража 17737 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2003-01-01 Километража 17737 м/ч Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2000-01-01 Километража 15164 м/ч Сила
Холандија, Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
59.850 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2001 Километража 25000 м/ч Сила 143 кс
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година 1996 Километража 1600 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
20.800 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 1999-01-01 Километража 12805 м/ч Сила 103 кс
Холандија, Veghel
BAS Machinery
Продавач на Machineryline: 3 години
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2000-01-01 Километража 1 км Сила
Холандија, Beringe
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се