Филтри -

Градежни машини FIAT-HITACHI од Германија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

14 огласа: Градежни машини FIAT-HITACHI од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Багер гасеничар
Година 2002 Километража 9537 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
33.850 €
Багер гасеничар
Година 1999 Километража 7662 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Натоварувач со тркала
Година 1999 Километража 14500 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
14.950 €
Натоварувач со тркала
Година 1994 Километража 10000 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 03/2001 Километража Сила
Германија, München
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2002 Километража 2800 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Натоварувач со тркала
Година 2000 Километража 10000 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Багер гасеничар
Година 1998 Километража 6500 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
17.850 €
Багер гасеничар
Година 1994 Километража 15000 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Багер на тркала
Година 2003 Километража 3800 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Багер гасеничар
Година 1990 Километража 12077 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража 6650 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Натоварувач со тркала
Година 2001 Километража 10400 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
19.850 €
Багер на тркала
Година 2000 Километража 10162 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се