Филтри -

Градежни машини FIAT-HITACHI од Европа

Резултати од пребарување: 148 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини FIAT-HITACHI: 148 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2001 Километража 11834 м/ч Сила
Холандија, Cuijk
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
27.951 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1999 Километража 14909 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Багер на тркала
Година 2003 Километража 3800 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Романија, Maramures
багер гасеничар FIAT-HITACHI FH200EM   ( for parts ) за делови багер гасеничар FIAT-HITACHI FH200EM   ( for parts ) за делови багер гасеничар FIAT-HITACHI FH200EM   ( for parts ) за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија, Seini
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Багер гасеничар
Година 1991 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Багер-натоварувач
Година 1999 Километража 1939 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1998 Километража 12357 м/ч Сила
Холандија, Oude-Tonge
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Мини багер
Година 1999 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Мини багер
Година 2000 Километража 6065 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Багер гасеничар
Година 1990 Километража 12077 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
1.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија, Maramures
натоварувач со тркала FIAT-HITACHI W 190 (for parts ) за делови натоварувач со тркала FIAT-HITACHI W 190 (for parts ) за делови натоварувач со тркала FIAT-HITACHI W 190 (for parts ) за делови
3
Контактирајте го продавачот
100 €
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1901 Километража 7604 м/ч Сила
Италија, Roma
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 148 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се