Филтри -

Градежни машини FIAT-ALLIS од Шпанија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини FIAT-ALLIS од Шпанија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Булдожер
Носивост 21160 кг
Година 1988 Километража 23529 м/ч Сила 193 кс
Шпанија, Almeria
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
товарач гасеничар FIAT-ALLIS FL14E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година 1990 Километража 8000 м/ч Сила
Шпанија, Uxes
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
багер-натоварувач FIAT-ALLIS FB 7B за делови багер-натоварувач FIAT-ALLIS FB 7B за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 1989 Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Булдожер
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1992 Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се